Wajik88 Odds Perlawanan – Kadar Pertaruhan Terbaik Bola Sepak & Sukan Malaysia

Pantau odds perlawanan bola sepak EPL, Liga Super Malaysia, La Liga, badminton dan e-sukan secara langsung di wajik88. Odds dikemas kini setiap saat — dapatkan nilai terbaik sebelum masa tutup pasaran.

30+
Liga & Kejohanan
500+
Perlawanan Sehari
98.5%
Kadar Bayaran Balik
Langsung
Odds Dikemas Kini

wajik88
2.15
Odds Purata Man Utd vs Arsenal
1.88
Odds Purata Liga Super Malaysia
4.50
Odds Terbaik Badminton Siri Terbuka
3.30
Odds Purata E-Sukan MLBB

Perlawanan & Odds Terkini

Dikemas kini setiap 30 saat
Bola Sepak
Badminton
E-Sukan
Lumba Basikal
Tenis
English Premier League
EPL
Sabtu, 5 Jul 2026 · 21:00 MYT LIVE
Manchester City vs Liverpool
1 Man City2.35
X Seri3.20
2 Liverpool2.90
Kemenangan >2.51.72
Ahad, 6 Jul 2026 · 00:30 MYT
Arsenal vs Chelsea
1 Arsenal2.10
X Seri3.45
2 Chelsea3.15
Kedua-dua Jaringan1.85
Ahad, 6 Jul 2026 · 03:00 MYT
Tottenham vs Manchester Utd
1 Spurs2.55
X Seri3.30
2 Man Utd2.60
Bawah 2.52.05
Liga Super Malaysia
Liga Super
Sabtu, 5 Jul 2026 · 20:45 MYT LIVE
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
1 JDT1.75
X Seri3.60
2 Selangor4.20
Atas 2.51.95
Isnin, 7 Jul 2026 · 21:00 MYT
Kuala Lumpur City vs Sabah FA
1 KL City2.20
X Seri3.15
2 Sabah FA2.90
Bawah 2.51.88
UEFA Champions League
UCL
Rabu, 9 Jul 2026 · 02:00 MYT
Real Madrid vs Bayern Munich
1 Real Madrid2.05
X Seri3.50
2 Bayern3.30
Handicap -12.80
Badminton – All England & Siri Terbuka
Badminton
Jumaat, 4 Jul 2026 · 15:00 MYT LIVE
Lee Zii Jia (MAS) vs Viktor Axelsen (DEN)
Lee Zii Jia3.10
Axelsen1.45
Pemenang 2-02.20
Sabtu, 5 Jul 2026 · 13:30 MYT
Aaron/Wooi Yik (MAS) vs Fajar/Rian (INA)
MAS Pair2.55
INA Pair1.55
3 Set2.90
Slip Pertaruhan Anda
EPL · Man City vs Liverpool
Man City Menang 2.35
Liga Super · JDT vs Selangor
JDT Menang 1.75
Badminton · Lee Zii Jia vs Axelsen
Axelsen Menang 1.45
Statistik Pantas – EPL Musim Ini
Purata Gol / Perlawanan 2.88
% Kemenangan Tuan Rumah 44.6%
% Seri 23.1%
% Atas 2.5 Gol 58.4%
% Kedua-dua Jaringan 51.7%
wajik88

Pelbagai Format Pertaruhan Tersedia

Wajik88 menawarkan lebih daripada sekadar menang atau kalah — pelbagai pasaran khusus untuk setiap perlawanan.

1X2 – Moneyline

Format paling mudah — pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X) atau tetamu menang (2). Sesuai untuk pemula yang baru mula bertaruh bola sepak di wajik88.

Handicap Asia

Pasukan lebih kuat diberi handicap negatif untuk menyeimbangkan pertandingan. Contoh: JDT -0.5 bermakna JDT perlu menang untuk pertaruhan berjaya. Paling popular untuk Liga Super Malaysia.

Atas/Bawah (Over/Under)

Bertaruh pada jumlah gol keseluruhan perlawanan — sama ada melebihi atau kurang daripada had yang ditetapkan. Had 2.5 gol adalah paling biasa dipasarkan di wajik88.

Handicap Eropah

Serupa handicap Asia tetapi dengan pilihan seri. Lebih sesuai untuk perlawanan berprestij antara pasukan hampir setara seperti perlawanan UCL atau El Clasico.

Parlay / Akumulator

Gabungkan 2 hingga 15 pilihan dalam satu slip pertaruhan untuk gandaan odds yang lebih besar. Setiap pilihan mesti betul untuk menang — risiko lebih tinggi, hadiah jauh lebih lumayan.

In-Play / Langsung

Pasang pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang berubah mengikut situasi permainan. Lebih mendebarkan, lebih banyak peluang menang di wajik88.

Sejarah Pergerakan Handicap – EPL Minggu Ini

Pantau bagaimana odds bergerak dari pembukaan hingga masa tutup pasaran di wajik88 untuk keputusan pertaruhan yang lebih bijak.

Perlawanan Buka Semasa Perubahan Handicap Status
Man City vs Liverpool 2.45 2.35 -0.10 Man City -0.5 LIVE
Arsenal vs Chelsea 1.95 2.10 +0.15 Arsenal -0.25 Buka
Tottenham vs Man Utd 2.60 2.55 -0.05 Level Buka
Newcastle vs Aston Villa 2.30 2.20 -0.10 Newcastle -0.5 Buka
JDT vs Selangor FC 1.70 1.75 +0.05 JDT -1 LIVE

Memahami Odds Perlawanan di Wajik88

Odds perlawanan adalah nadi setiap pertaruhan sukan. Bagi ramai peminat bola sepak dan sukan di Malaysia, memahami cara membaca dan menggunakan odds dengan betul adalah perbezaan antara pertaruhan yang bijak dan pertaruhan yang sekadar bergantung nasib. Di wajik88, kami percaya setiap ahli berhak mendapat maklumat yang jelas dan lengkap untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih terinformasi.

Secara asasnya, odds adalah angka yang menunjukkan berapa banyak wang yang akan anda terima jika pertaruhan anda berjaya, berbanding jumlah wang yang anda pasang. Sebagai contoh, jika odds untuk JDT menang adalah 1.75, bermakna setiap RM 100 yang anda pertaruhkan akan menghasilkan pulangan RM 175 — termasuk modal anda. Lebih rendah odds, lebih rendah risiko tetapi lebih rendah juga hadiah. Lebih tinggi odds, lebih tinggi potensi untung tetapi peluang menang lebih kecil.

Wajik88 menggunakan format odds perpuluhan (decimal odds) yang paling biasa digunakan di Malaysia dan Asia Tenggara. Format ini lebih mudah difahami berbanding format pecahan (fractional) yang biasa digunakan di United Kingdom, atau format American yang menggunakan tanda positif dan negatif. Dengan format perpuluhan, mudah sahaja — darabkan odds dengan jumlah pertaruhan untuk tahu potensi pulangan anda.

Salah satu kelebihan utama wajik88 ialah odds yang dikemas kini secara langsung. Pasar pertaruhan sukan adalah dinamik — odds boleh berubah dalam masa beberapa minit berdasarkan pelbagai faktor seperti berita kecederaan pemain, cuaca, rekod pertemuan terdahulu dan corak pertaruhan keseluruhan. Di wajik88, pasukan analis kami memantau semua faktor ini 24 jam sehari untuk memastikan odds yang ditawarkan sentiasa kompetitif dan mencerminkan situasi sebenar.

Untuk peminat Liga Super Malaysia, wajik88 memberikan perhatian khusus kepada pasaran tempatan. Perlawanan antara JDT, Selangor FC, Kuala Lumpur City, Sabah FA, Kedah Darul Aman dan pasukan-pasukan lain mendapat liputan penuh dengan pelbagai pilihan pasaran — dari 1X2 asas hingga handicap Asia, jumlah gol, skor tepat, jaringan pertama dan banyak lagi. Ini membolehkan peminat tempatan yang lebih memahami liga ini mendapat kelebihan dalam pertaruhan mereka.

Bagi penggemar EPL, UEFA Champions League, La Liga dan Bundesliga, wajik88 menyediakan pasaran yang sama lengkapnya. Lebih 500 perlawanan ditawarkan setiap hari merangkumi liga-liga utama dunia. Dengan kadar bayaran balik (return to player) sebanyak 98.5%, odds wajik88 antara yang paling kompetitif di pasaran Malaysia — bermakna lebih banyak wang kembali ke tangan pemain.

Fungsi in-play atau pertaruhan langsung wajik88 mengubah cara anda menikmati sukan. Bayangkan menonton perlawanan Man City lawan Liverpool sambil memasang pertaruhan pada siapa yang akan menjaringkan gol seterusnya, sama ada perlawanan akan tamat lebih dari 2.5 gol, atau sama ada akan ada kad merah dalam 10 minit akan datang. Odds berubah mengikut situasi permainan, memberikan lebih banyak peluang kepada pemain yang bijak menganalisis permainan secara langsung.

Parlay atau akumulator adalah cara popular dalam kalangan ahli wajik88 yang ingin memaksimumkan pulangan dari modal kecil. Dengan menggabungkan tiga, empat atau lebih pilihan dalam satu slip pertaruhan, gandaan odds membesar secara dramatik. Pertaruhan RM 20 pada parlay 5 kaki dengan odds gabungan 25x boleh menghasilkan pulangan RM 500. Sudah tentu, setiap pilihan mesti betul untuk menang — inilah yang menjadikan parlay begitu mendebarkan dan popular di kalangan peminat sukan Malaysia.

wajik88

Mula Bertaruh Menggunakan Odds di Wajik88

Mudah, pantas dan selamat. Dari daftar hingga hadiah masuk ke akaun anda.

1
Daftar & Deposit

Buka akaun wajik88 percuma, sahkan nombor telefon Malaysia, buat deposit minimum RM 20 melalui TNG eWallet, DuitNow atau FPX.

2
Semak Papan Odds

Layari bahagian Odds Perlawanan, pilih sukan dan liga yang anda minat. Semak semua pasaran tersedia untuk setiap perlawanan.

3
Tambah ke Slip

Klik pada odds yang anda pilih — ia akan masuk ke slip pertaruhan anda secara automatik. Tambah lebih banyak untuk buat parlay.

4
Sahkan & Tunggu

Masukkan jumlah pertaruhan, semak potensi menang dan sahkan. Terima notifikasi keputusan terus ke telefon anda apabila perlawanan selesai.

Mengapa Odds Perlawanan Wajik88 Lebih Baik

Margin Lebih Rendah

Margin keuntungan wajik88 lebih rendah berbanding pesaing — bermakna odds yang lebih tinggi untuk anda dan lebih banyak wang kembali ke poket anda.

Odds Masa Nyata

Dikemas kini setiap 30 saat untuk perlawanan aktif dan setiap beberapa minit untuk perlawanan akan datang. Sentiasa dapatkan nilai terbaik di wajik88.

500+ Pasaran

Setiap perlawanan utama ditawarkan dengan pelbagai pilihan pasaran — dari 1X2 mudah hingga skor tepat, jaringan pertama, kad dan sudut.

Cashout Awal

Jika situasi perlawanan berubah, gunakan fungsi cashout wajik88 untuk kutip sebahagian keuntungan atau kurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat.

Statistik Lengkap

Akses statistik penuh setiap pasukan — rekod terkini, pertemuan kepala ke kepala, prestasi tuan rumah/tetamu dan lebih lagi untuk bantu keputusan anda.

In-Play Langsung

Pasang pertaruhan semasa perlawanan berlangsung dengan odds yang berubah mengikut momentum permainan. Lebih 200 perlawanan in-play setiap hari.

Mudah di Telefon

Papan odds wajik88 dioptimumkan untuk skrin telefon — mudah dibaca, pantas dimuatkan dan senang untuk pasang pertaruhan dengan sentuhan jari.

Liga Tempatan Lengkap

Liga Super Malaysia, Liga Premier, Piala FA Malaysia — semua ada di wajik88 dengan liputan penuh dan odds yang sentiasa kompetitif untuk pasukan tempatan.

Apa Kata Petaruh Wajik88

★★★★★

"Dah bertahun-tahun saya pantau odds pelbagai platform, dan wajik88 memang konsisten lebih tinggi untuk Liga Super Malaysia. JDT lawan Selangor minggu lepas, odds kat sini 1.75 tapi tempat lain cuma bagi 1.65. Beza RM 50 untuk setiap RM 500 yang saya pasang — lama-lama berbaloi tu."

HF
Hafizuddin F***
Johor Bahru · Ahli sejak 2022
★★★★★

"Fungsi in-play wajik88 memang hebat. Boleh tengok stats langsung sambil pasang pertaruhan. Minggu lepas tonton Man City vs Liverpool, masa half-time nampak stats possession Liverpool lebih tinggi, terus pasang pertaruhan Liverpool menang di babak kedua — betul rupanya! Menang RM 420 dari RM 100."

WK
Wong Kok Wai
Kuala Lumpur · Ahli sejak 2023
★★★★☆

"Saya lebih kepada badminton sebab faham lebih. Odds Lee Zii Jia kat wajik88 selalu ada nilai — saya kerap dapat 3.00 ke atas untuk dia lawan pemain top. Interface handphone memang smooth, slip pertaruhan senang guna dan deposit guna Boost terus masuk dalam seminit."

ZR
Zarith R***
Shah Alam · Ahli sejak 2026
Dasar Privasi – Data Aktiviti Pertaruhan Anda

Semua rekod pertaruhan, sejarah odds dan maklumat transaksi anda di wajik88 disimpan secara selamat dan dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Kami tidak pernah berkongsi data aktiviti pertaruhan anda dengan mana-mana pihak ketiga. Data digunakan semata-mata untuk memproses pertaruhan, mengira hadiah dan meningkatkan pengalaman platform anda. Segala pemprosesan data mematuhi Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. Untuk maklumat penuh, sila baca Dasar Privasi Wajik88.

wajik88

Bertaruh Dengan Bijak di Wajik88

Pertaruhan sukan adalah hiburan. Wajik88 komited memastikan semua ahli bermain dalam had yang selamat.

Had Pertaruhan Harian

Tetapkan had jumlah pertaruhan harian atau mingguan dalam tetapan akaun. Sistem wajik88 akan sekat pertaruhan melebihi had anda.

Jangan Kejar Kerugian

Jika anda mengalami siri kerugian, ambil rehat. Kejar kerugian adalah salah satu tabiat pertaruhan paling berbahaya yang perlu dielak.

Pilihan Rehat Diri

Akaun wajik88 boleh ditangguhkan sementara dari 24 jam hingga 6 bulan jika anda rasa perlu berhenti seketika.

18 Tahun ke Atas Sahaja

Pertaruhan sukan di wajik88 hanya untuk individu berumur 18 tahun ke atas. Pengesahan umur diperlukan untuk semua akaun baharu.

Amaran Penting: Pertaruhan sukan adalah untuk hiburan semata-mata. Hanya pertaruhkan wang yang anda mampu kehilangan. Odds yang tinggi tidak menjamin kemenangan. Jika pertaruhan mula menjejaskan kehidupan anda, hubungi Talian Kasih 15999 atau lawati laman Permainan Bertanggungjawab kami.

Soalan Umum Tentang Odds Perlawanan

Odds perpuluhan mudah dikira. Darabkan odds dengan jumlah pertaruhan untuk mendapat pulangan penuh termasuk modal. Contoh: Odds 2.35 × RM 100 = RM 235 pulangan. Keuntungan bersih anda adalah RM 235 – RM 100 = RM 135. Wajik88 juga mengira ini secara automatik dalam slip pertaruhan anda — masukkan sahaja jumlah dan potensi menang akan terpapar serta-merta.

Pertaruhan yang telah disahkan tidak boleh dibatalkan secara manual. Walau bagaimanapun, wajik88 menyediakan fungsi cashout yang membolehkan anda "jual balik" pertaruhan anda sebelum perlawanan selesai, sama ada untuk kunci keuntungan atau kurangkan kerugian. Nilai cashout dikira berdasarkan odds semasa dan masa yang tinggal dalam perlawanan.

Handicap Asia menghapuskan kemungkinan seri — anda hanya boleh menang atau kalah, tanpa hasil pulang modal. Ini dicapai dengan menggunakan handicap pecahan seperti -0.25 atau -0.75. Handicap Eropah pula mengekalkan kemungkinan seri sebagai hasil ketiga, lebih mirip format 1X2 tetapi dengan penyesuaian handicap. Kebanyakan pemain Malaysia lebih biasa dengan Handicap Asia untuk perlawanan bola sepak.

Had pertaruhan maksimum bergantung pada jenis sukan, liga dan tahap akaun anda. Secara umumnya, perlawanan EPL dan UCL mempunyai had lebih tinggi berbanding liga peringkat bawah. Ahli VIP wajik88 menikmati had pertaruhan lebih tinggi dan boleh berunding had khas dengan pengurus akaun peribadi mereka. Untuk maklumat tepat had semasa, sila semak bahagian "Had Pertaruhan" dalam tetapan akaun anda.

Dapatkan Odds Terbaik Malaysia Hanya di Wajik88

Daftar percuma, buat deposit dan mula nikmati odds perlawanan kompetitif untuk bola sepak, badminton, e-sukan dan lebih 30 liga sukan dunia.

Dengan mendaftar, anda bersetuju dengan Terma & Syarat dan Dasar Privasi kami. Had umur minimum 18 tahun.


English